19. Akbank Kısa Film Festivali gösterim programı

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kapak 135413

2 MAYIS SALI 

11:00 – Perspektif ( A )

Hareket Eden Her Şey Canlıdır-Animasyon

Kennedy’nin Doğuşu-Belgesel

Dosya-Kurmaca

İngiliz Çocuklar-Belgesel

13:00 – Festival Kısaları ( A )

Yazın Sonu-Kurmaca

Rutubet-Kurmaca

Bugün Değil-Kurmaca

Farklı Bir Yas-Kurmaca

15:00 – Atölye

Foley Atölyesi – Aleyna Seymen

16:00 – Özel Gösterim ( A )

Savaş Bittiğinde-Animasyon

Kraliçe-Kurmaca

68.415-Kurmaca

Tria-Kurmaca 

Sonnenstube- Belgesel

18:30 – Söyleşi

Yazarlık Üzerine – Gülse Birsel

20:30 – Dünyadan Kısalar ( A )

Her Şey Bir Anda-Kurmaca

Persona-Animasyon

Lütfen Hatta Kalınız-Kurmaca 

Anne Babam Beni Görmeye Gelecek Mi-Kurmaca

 

3 MAYIS ÇARŞAMBA 

11:00 – Perspektif ( B )

İntihar Bekçisi-Kurmaca 

Amok-Animasyon

Ben ve O-Kurmaca

Fidan-Belgesel

13:00 – Festival Kısaları ( B )

Adres-Kurmaca

Gece Babamızı Ararken-Kurmaca

Bahçeler Put Kesi·ldi·-Kurmaca

15:00 – Atölye

Yapım Tasarım Atölyesi – Aslı Dadak, Barış Yıkılmaz

16:00 – Dünyadan Kısalar ( B )

Bir Komplo Adamı-Kurmaca

Geride Bırakılan-Kurmaca

Eylülde Kar-Kurmaca

18:30 – Söyleşi

Oyunculuk Üzerine – Ekin Koç

20:30 – Deneyimler ( A )

Darek-Kurmaca

Her Şey İyi Olacak-Kurmaca

Karanlıklar Vadisi-Kurmaca

 

4 MAYIS PERŞEMBE

11:00 – Perspektif ( C )

Rahat Bir Ev-Kurmaca

Benim Hakkımda-Kurmaca

Affricate-Kurmaca

O Sırada Henüz-Belgesel

13:00 – Festival Kısaları ( C )

Leyla-Kurmaca

Koyun-Kurmaca

Birlikte, Yalnız-Kurmaca

15:00 – Atölye

Senaryo Atölyesi – Mustafa Kara

16:00 – Perspektif ( D )

Garrano-Animasyon

Kule-Kurmaca

Kirazlar-Kurmaca

Suyu Bulandıran Kız-Belgesel

18:30 – Söyleşi

Film Müziği ve Anlatıma Etkisi – Mine Pakel, Saki Çimen

20:30 – Dünyadan Kısalar ( C )

Adil Oyun-Kurmaca

Kız Arkadaşım-Kurmaca

Tsutsue-Kurmaca

Minibüste Üç Gün Önce-Kurmaca

 

5 MAYIS CUMA 

11:00 – Perspektif ( E )

Çin Böreği Rüyası-Animasyon

Cehennem Boş, Tüm Şeytanlar Burada-Kurmaca

Bana Bakacak Mısın-Belgesel

Uzak Ayna-Deneysel

13:00 – Festival Kısaları ( D )

Salça-Kurmaca

Ben Tek Siz Hepiniz-Kurmaca

Komşu Sesler-Kurmaca

Lekesiz-Kurmaca

15:00 – Atölye

Oyunculuk Atölyesi: Berkay Ateş

16:00 – Perspektif ( F )

Sıfır Noktası-Kurmaca

Xerxes’in Tahtında-Kurmaca

Son Gölge-Animasyon

45. Paralel-Belgesel

Fraktal: Para Adam-Kurmaca

18:30 – Söyleşi

Post Prodüksiyon Sürecinde Ses Dünyası – Yalın Özgencil, Utku Gürler

20:30 – Dünyadan Kısalar ( D )

Buz Tüccarları-Animasyon

Annemin Hüzünlü Ninnileri-Kurmaca

Hep Aynı-Kurmaca

Amfibiler Kongresi-Kurmaca

 

6 MAYIS CUMARTESI 

11:00 – Perspektif ( G )

Labirent-Animasyon

Temassız-Kurmaca

Çöl Işıkları-Kurmaca

Yıldızların Ekimi-Deneysel

13:00 – Perspektif ( H )

Bergie-Kurmaca

Burası Si·ze Göre Deği·l-Kurmaca

Daha da Uzağa-Kurmaca

Kıt-Kurmaca

15:00 – Atölye

Fragman Atölyesi – Fırat Terzioğlu

16:00 – Belgesel Sinema ( A )

Crossroads-Belgesel

18:30 – Söyleşi

Belgesel Sinema – Mahmut Fazıl Coşkun, Bulut Reyhanoğlu

20:30 – Festival Kısaları ( A )

Yazın Sonu-Kurmaca

Rutubet-Kurmaca

Bugün Değil-Kurmaca

Farklı Bir Yas-Kurmaca

 

7 MAYIS PAZAR 

11:00 – Perspektif ( I )

Ayarlanma-Kurmaca 

Ataların Uykusu-Belgesel

Sirenler-Belgesel

13:00 – Genç Bakışlar ( A )

Yarından Mektup-Kurmaca

E-duygu-Deneysel 

Küçük Hiçler-Deneysel

İtiraf-Kurmaca

O2Net-Kurmaca

Rutin-Kurmaca

15:00 – Atölye

Emir Etminan – Kurgu Atölyesi

16:00 – Dünyadan Kısalar ( A )

Her Şey Bir Anda-Kurmaca

Persona-Animasyon

Lütfen Hatta Kalınız-Kurmaca

Anne Babam Beni Görmeye Gelecek Mi-Kurmaca

18:30 – Söyleşi

Dijital Platformlar ve Sinema İlişkisi – Deniz Şaşmaz Oflaz, Serkan Çakarer, Gönenç Uyanık

20:30 – Festival Kısaları ( B )

Adres-Kurmaca

Gece Babamızı Ararken-Kurmaca

Bahçeler Put Kesi·ldi·-Kurmaca

 

9 MAYIS SALI

11:00 – Perspektif ( J )

Megalopolis-Deneysel

Fırtına-Kurmaca 

Etten Yapılmış-Kurmaca

Dolma-Kurmaca

13:00 – Deneyimler ( A )

Darek-Kurmaca

Her Şey İyi Olacak-Kurmaca

Karanlıklar Vadisi-Kurmaca

16:00 – Dünyadan Kısalar ( B )

Bir Komplo Adamı-Kurmaca

Geride Bırakılan-Kurmaca

Eylülde Kar-Kurmaca

18:30 – Söyleşi

Deneyimler – Jonas Matzow Gulbrandsen

20:30 – Festival Kısaları ( C )

Leyla-Kurmaca

Koyun-Kurmaca

Birlikte, Yalnız-Kurmaca

 

10 MAYIS ÇARŞAMBA

11:00 – Perspektif ( K )

Herkesin Yapabileceği Bir Şey-Kurmaca

Gelen Geçen-Animasyon

Yön Değiştiren Fırtınanın Anıları-Kurmaca

Körfez-Kurmaca

13:00 – Perspektif ( A )

Hareket Eden Her Şey Canlıdır-Animasyon 

Kennedy’nin Doğuşu-Belgesel 

Dosya-Belgesel 

İngiliz Çocuklar-Belgesel 

16:00 – Dünyadan Kısalar ( C )

Adil Oyun-Kurmaca 

Kız Arkadaşım-Kurmaca 

Tsutsue-Kurmaca 

Minibüste Üç Gün Önce-Kurmaca 

20:30 – Kısadan Uzuna ( A )

Otuzdört-Kurmaca 

Çarpışma-Kurmaca 

İyi Oyun-Kurmaca 

 

11 MAYIS PERŞEMBE

11:00 – Perspektif ( B )

İntihar Bekçisi-Kurmaca 

Amok-Animasyon 

Ben ve O-Kurmaca 

Fidan-Belgesel 

13:00 – Genç Bakışlar ( A )

Yarından Mektup-Kurmaca 

E-duygu-Deneysel 

Küçük Hiçler-Deneysel 

İtiraf-Kurmaca 

O2Net-Kurmaca 

Rutin-Kurmaca 

16:00 – Dünyadan Kısalar ( D )

Buz Tüccarları-Animasyon 

Annemin Hüzünlü Ninnileri-Kurmaca 

Hep Aynı-Kurmaca 

Amfibiler Kongresi-Kurmaca 

18:30 – Söyleşi

Kısadan Uzuna – Umut Aral

20:30 – Festival Kısaları ( D )

Salça-Kurmaca 

Ben Tek Siz Hepiniz-Kurmaca 

Komşu Sesler-Kurmaca 

Lekesiz-Kurmaca 

 

12 MAYIS CUMA

11:00 – Perspektif ( E )

Çin Böreği Rüyası-Animasyon 

Cehennem Boş, Tüm Şeytanlar Burada-Kurmaca 

Bana Bakacak Mısın-Belgesel 

Uzak Ayna-Deneysel 

Kaynak:Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
19. Akbank Kısa Film Festivali gösterim programı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!