AKP, İBB’nin elinden aldı: Engellilerin kullandığı salon kapatılıyor

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB, önceki dönemde AKP’li vekil ve üst düzey yöneticilerin kullandığı Ümraniye’deki havuz ve spor tesisini otizmliler ve down sendromlu çocukların hizmetine sundu. Yaşanan adli süreç sonrası mahkemeden tesisin kapatılması AKP’li Ümraniye Belediyesi’ne verilmesi kararı çıktı.


Yayınlanma:
28.06.2023 – 04:00


AKP, İBB'nin elinden aldı: Engellilerin kullandığı salon kapatılıyor

Abone Ol

google-news

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan ve önceki dönemde AKP’li vekiller ve üst düzey yöneticiler tarafından kullanılan Ümraniye’deki havuz ve spor tesisinin yeni İBB yönetimi tarafından, otizmli ve Down sendromlu çocukların ve ailelerinin kullanımı için devralınan ve hizmete açılan tesis mahkeme kararı nedeniyle kapatılarak AKP’li ilçe belediyesine devredileceği duyuruldu.

Cumhuriyet’e konuşan Balyalı, “Siyaset, engelli ve özel bireyleri dinlemedi ve İBB’nin tesisini ellerinden aldı. Şunu merak ediyoruz, burayı yine bir avuç insana kullandırmaya devam mı edecekler yoksa ihtiyacı olan engelli çocuk ve gençler için mi kullanacaklar” dedi.

Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
AKP, İBB’nin elinden aldı: Engellilerin kullandığı salon kapatılıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!