Arka Sokaklar Final Bile Yapmadan Yayından Kaldırıldı 2023 ! Zafer Ergin’den Açıklama Geldi !

Arka Sokaklar
Arka Sokaklar
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıllardır ekranlarımızda yer almaya devam eden Arka Sokaklar, son sezonda yaşadığı oyuncu kayıplarıyla gündeme geliyordu. Başrol oyuncularının çoğu diziye veda etmiş, dizinin akıbeti seyirciler tarafından merak edilmeye başlanmıştı. Geçtiğimiz Kasım ayında yapımcı isteğiyle ara verilen dizi hakkında Arka Sokaklar‘ın Rıza Baba’sı Zafer Ergin açıklamada bulundu.Final yapmadan yayından kaldırıldı…

Arka Sokaklar
Arka Sokaklar

2006 Yılında yayın hayatına başlayan Arka Sokaklar geçtiğimiz kasım ayına kadar hız kesmeden yayın hayatına devam ediyordu.17 sezon 638 bölüm boyunca ekranlardaki yerini sürdüren Arka Sokaklar’ın başrolleri yıllardır aynı kalmış, oyuncular ve roller gerçek hayatta bile bütünleşik hale gelmişti.

Bir Efsane Sona Eriyor !

Arka Sokaklar
Arka Sokaklar

Son Dönemde Bir Çok Oyuncu Diziden Ayrılmıştı !

Son dönemde Şevket Çoruh, Yüsra Geyik ve pek çok oyuncunun kadrodan ayrılması akıllara “Arka Sokaklar bitecek mi?” sorusunu getirmeye başlamıştı.Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, 2022’nin Kasım ayında yapımcı Türker İnanoğlu‘nun isteği üzerine araya girmişti.Yaklaşık 2 buçuk ay gibi bir süredir ekranlarda yer almayan dizinin akıbeti sonunda belli oldu. Konuya dair açıklamayı ise dizinin Rıza Baba’sı olarak tanınan Zafer Ergin yaptı.

Arka Sokaklar
Arka Sokaklar

Zafer Ergin’den Açıklama Geldi !

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen oyuncu Arka Sokaklar dizisinin sona erdiğini ifade etti. Rıza Baba olarak tanınan Ergin, “Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı. Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik.” dedi.

Kararı alan Türker İnanoğlu‘nun yapımcı olarak bir bildiği olduğunu söyleyen Ergin, final yapmadan biten bir diziyle ilk kez karşılaştığını da dile getirdi. “O da sonuçta yapımcı, kendince bir takım şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti.”

6364f7faebc830208474103a
Arka Sokaklar

Peki Dizi Devam Edecek Mi ?

Sosyal medyadan kendisine pek çok mesaj geldiğini ve seyircinin dönmelerini beklediğini söyleyen Zafer Ergin konuya, “Instagram’dan ‘Sizi özledik’ ve ‘Ne zaman başlayacaksınız?’ diye mesajlar geliyor. Bizim oyuncu olarak insana ve seyirciye saygımız var.” diyerek başladı.Yapılanın en başta seyirciye karşı ayıp olduğunu söyleyen Ergin, “Bize de, ‘Kusura bakmayın şunun için bitti’ demeleri lazımdı. Ayıptır. Finalin başka havası vardır. Arkadaşlar, ‘Para almadan final bölümü’ çekelim diyorlar.” dedi.

Arka Sokaklar’ın devam edip etmeyeceği ise büyük bir merak konusu. Zafer Ergin bu duruma karşı “Sizin gibi ben de merak ediyorum” cevabını verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin Sitemizi Takip Edebilirsiniz.

1
emoji-1
Emoji
1
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
1
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
6
emoji-8
Emoji
Arka Sokaklar Final Bile Yapmadan Yayından Kaldırıldı 2023 ! Zafer Ergin’den Açıklama Geldi !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!