ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Oğan: Turiste değil, kaçağa karşıyız

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinan Oğan’a ziyaret sırasında, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz eşlik etti.

‘TURİSTE ASLA KARŞI DEĞİLİZ’

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan “Bizim önem verdiğimiz ve dikkat çekmek istediğimiz bir konu var. O da ülkemizdeki sığınmacı sorunu, kaçak sorunu. Dünyanın her yerinden insanlar, maalesef ülkemize çok rahat bir şekilde giriyorlar ve Türkiye’nin en önemli kültür miraslarından biri olan İstiklal Caddesi’nde volta atıyorlar. Vatandaşlarımızdan bununla ilgili çok sayıda şikayet alıyoruz. Bugün, burada eğer kalmışsa, Türk seçmenlerimizi ziyarete geldik. Biz Türkiye’ye gelen turiste asla karşı değiliz. Biz kaçağa, göçeğe karşıyız. Biz Türk milletinin kaynaklarını adeta sömüren ve Türk gençlerine ayırmamız gereken bütçeyi, Suriyeli, Iraklı, Afganistanlı, Pakistanlı, Mozambikli gençlere ayrılmasına karşıyız. Biz diyoruz ki Türk’ten gelen Türk’e gitmeli” dedi. 

182220875 sinan ogan taksimde foto dha 2

‘YETER ARTIK DAHA FAZLA HARCAMAK İSTEMİYORUZ’

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ “Ata ittifakı bir dip dalga ile geliyor. Bu dip dalga Türk milletinin yeter artık. Biz ‘bir tarafta HÜDA-PAR diğer tarafta HDP ve cemaatler arasında sıkışmak istemiyoruz’ şeklindeki talebin sonucudur. ‘Yeter artık 13 milyon sığınmacıya harcadığımız 151 milyar dolardan daha fazla harcamak istemiyoruz’ demesinin sonucudur” diye konuştu.

182220375 sinan ogan taksimde foto dha 4


182219329 sinan ogan taksimde foto dha 3


182218547 sinan ogan taksimde foto dha 5

Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Oğan: Turiste değil, kaçağa karşıyız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!