‘Bilgileriniz düşündüğünüzden daha değerli olabilir’

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kapak 153032

ABD Merkezi İstihbarat Ajansı (CIA), Rus bürokratlara Rusça çağrı yaparak teşkilatla nasıl iletişim kurabileceklerini açıkladı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“CIA, Rusya hakkındaki gerçeği bilmek istiyor, biz de bu gerçeği bilen ve bize bunu anlatabilecek güvenilir kişiler arıyoruz. Bilgileriniz düşündüğünüzden daha değerli olabilir. Rusların çeşitli koşullar nedeniyle CIA ile temasa geçebileceğini anlıyoruz. Bizimle iletişim kurmaya istekli insanlara çok değer veriyoruz ve saygı duyuyoruz. Dünyanın her yerinde bizimle çalışan herkesi korumak mesleki görevimizdir.”

 

CIA, Dark Web’deki adres bilgisini paylaşıp nasıl iletişime geçileceğini detaylı biçimde anlatarak, “Askeri bir subay mısın? İstihbarat, diplomasi, bilim, yüksek teknoloji alanlarında mı çalışıyorsunuz, yoksa bunları yapan insanlarla mı çalışıyorsunuz? Rusya Federasyonu’nun ekonomisi veya üst düzey liderliği hakkında bilginiz var mı? Bize Ulaşın. Belki çevrenizdeki insanlar gerçeği duymak istemiyorlardır. Biz istiyoruz” dedi.


Kaynak Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
‘Bilgileriniz düşündüğünüzden daha değerli olabilir’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!