‘Bilmeden konuştuğunuz için özür dileyecek misiniz?’

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son olarak Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce‘yi Babala TV’de konuk alan ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, programına yönelik “Hasan Atilla Uğur’un oğlu kaç para kazanacak? Mevzu budur bence” diyen Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu‘na sert çıktı.

HASAN ATİLLA UĞUR’UN OĞLU KAÇ PARA KAZANACAK?”

Kartoğlu, konuk olduğu Haber Global yayınında Muharrem İnce’nin konuk olduğu bölüme yönelik “7 saatlik programa ne kadar reklam alınacak, kaç kişi tıklayacak? Hasan Atilla Uğur’un oğlu kaç para kazanacak? Mevzu budur bence. Konuşacaksanız bunu konuşun. Onu da biz bilemeyiz. Para yurtdışından geldiği için. YouTube’dan geliyor… O yüzden” sözlerini kullanmıştı.

“ÖZÜR DİLEYECEK MİSİNİZ?”

Uğur, Kartoğlu’na sosyal medyadan yanıt verdi. Kartoğlu’nun yayındaki sözlerini Twitter’dan paylaşan Uğur, “Gelirler bağışlanıyor. Bunu ilk bölümde duyurduk. Nereye bağışlanacağını da halk oylayarak seçiyor. Bilmeden konuştuğunuz için özür dileyecek misiniz Sn. Kartoğlu? Çok şey değil de… Dilersiniz belki” dedi.

Uğur, sonraki paylaşımında da “Siz yorulmayın, ben koyayım” diyerek, daha önce gelirlerin bağışlanacağı yerin belirlenmesi amacıyla yaptığı anketi paylaştı.

165345725

Uğur, diğer paylaşımlarında da Kartoğlu’nu özür dilemeye davet etti.


Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
‘Bilmeden konuştuğunuz için özür dileyecek misiniz?’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!