Cemal Enginyurt

Cemal Enginyurt’tan Süleyman Soylu’ya Görelim Senin Delikanlılığını !

service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milletvekili Cemal Enginyurt katıldığı televizyon programında İzmit Körfeze demir atan ABD savaş gemisi üzerinden Süleyman Soylu’ya sert ifadelerde bulundu.

Cemal Enginyurt

Cemal Enginyurt İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ABD’ye yönelik sözlerine atıfta bulundu. ABD savaş gemisinin İzmit Körfeze demir attığını hatırlatan Enginyurt “ Hadi Süleymancığım delikanlılığını görelim” diye konuştu.

Dün İstanbul Boğazına giriş yaparak Dolmabahçe açıklarına demir atan ABD askeri donanmasına ait 155 metre uzunluğundaki USS Nitze adlı savaş gemisi bugün de Kocaeli İzmit Körfezi Donanma Komutanlığı açıklarında demir attı.

Cemal Enginyurt
Cemal Enginyurt

“GÖRELİM DELİKANLILIĞINI SÜLEYMANCIĞIM”

TELE 1’deki programda bu olay üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yüklenen Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt “Süleyman Soylu duydun değil mi? ‘Kahrolsun ABD, emperyalist ABD, darbeyi Amerika yaptırdı, kahrolsun ABD” diyordun. Gemi geziyormuş Süleyman bey haberin var mı? Şu gemiyle ilgili bir çalışma yapsan. ABD’ye bir ders versen. Öyle nutuk atmakla olmuyor. Şu Kocaeli’deki gemiyi bir hallet de görelim senin delikanlılığını hadi Süleymancığım” diye konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin Sitemizi Takip Edebilirsiniz.

9
emoji-1
Emoji
2
emoji-2
Emoji
1
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
1
emoji-6
Emoji
1
emoji-7
Emoji
1
emoji-8
Emoji
Cemal Enginyurt’tan Süleyman Soylu’ya Görelim Senin Delikanlılığını !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!