ChatGPT’ye yeni özellikler eklendi! Sizi tanıyabilir

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ChatGPT için duyurulan ve geleceği müjdelenen özellikler sunuldu. Özel talimatlar, öneriler ve varsayılan dil modeli gibi özellikler kullanıcıların karşısına çıktı. Özel talimatlar; kullanıcının verdiği bilgileri öğrenen ChatGPT’nin özel yanıtlar hazırlamasını ve hitap etmesini sağlıyor. 

Adınızı, sevdiğiniz şeyleri ya da hobilerinizi ChatGPT’ye söyleyebilirsiniz. Sonrasında soracağınız sorular ile de verdiğiniz bilgilerle tutarlı olarak cevaplar alabilirsiniz.

115718565 chatgpt apple mac guvenlik acigi nilay kamu tasarim 00

Öte yandan ChatGPT’yi yeni kullanmaya başlayanlar ya da ilk deneyecekler için de öneriler kısmı geldi. Bu kısım sayesinde kullanıcı ne soracağını bilmiyorsa öneriler sunuluyor.

Varsayılan dil modeli ile de aylık ödeme yapan ChatGPT Plus abonelerinin seçtiği GPT-3.5 ya da GPT-4 varsayılan olarak gelecek. Daha önce her açıldığında GPT-4’ü kullanacaksanız bile GPT-3.5 varsayılan olarak açılıyordu. Bu yenilik sayesinde kullanıcılar isteklerini seçenek değiştirmek zorunda kalmadan otomatik olarak ulaşabilecek.

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
ChatGPT’ye yeni özellikler eklendi! Sizi tanıyabilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!