Counter Strike 2, Overwatch 2’nin kaderini paylaşabilir

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kapak 115806

Uzun yıllardır oyun camiasında oyuncu olanların en sevdiği oyunlar arasında yer alan Counter Strike serisi bir süredir tekrar popüler olmasıyla oyun listelerinde yerini alıyordu. Valve’nin Counter Strike 2’yi çıkartacağını duyurması oyunun tutkunlarını heyecanlandırmış ve oyun yayınlanmasıyla listelerin başında yer almaya başlamıştı.

İDDİALAR GERÇESE OYUNDAKİ REKABETÇİ MAÇ DİNAMİĞİ DEĞİŞECEK

Ortaya çıkan yeni bilgilerde ise Counter Strike 2’nin Steam’de çıkışıyla topa tutulan Overwach 2 gibi bir kadere sahip olmasından korkuluyor. Zira oyunda rekabetçi maçların süresi kısalacak ve söylenene göre de kısa maçlar da tamamen kaldırılacak.

 

Twitter üzerinden yapılan bir paylaşımla Valve’nin bazı planları ortaya çıktı. Oyuncuların sevdiği rekabetçi maçların 30 raunttan 24’e düşebileceği ve kısa maçların da artık olmayacağı aktarıldı.

Counter Strike 2 test sürecinde olmasına rağmen oldukça beğenildi ancak söz konusu gelişme olursa kullanıcıların topa tutması kaçınılmaz olacak gibi duruyor.

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Counter Strike 2, Overwatch 2’nin kaderini paylaşabilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!