Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023’te Son Kez Aday Olduğunu Açıkladı !

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “2023’te milletten kendi adımıza son kez istediğimiz destekten alacağımız güçle Türkiye Yüzyılı inşasını başlatıp bu kutlu bayrağı gençlere teslim edeceğiz” dedi.

Samsun’a tamamlanan projelerin açılış töreni için gelen AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen mitingde konuşma yaptı. Açıklanan miting saatinden tam 2 saat sonra alana gelen Erdoğan, 20 yılda kente yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Erdoğan alanı dolduran kalabalığında 100 bine dayandığını ileri sürerek, toplam yatırım bedeli 5 milyar 880 milyon lirayı geçen 244 ayrı projenin açılışını yapacağını belirtip, “Laf değil icraat yapıyoruz” dedi.

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

ALTILI MASAYI ÇÖKERTECEĞİNİZE İNANIYORUM

“Ülkemizin yönetimini üstlendiğimiz 20 yıl boyunca da sayısız örneğiyle mücadele içinde yer aldık. Teröristlerden ekonomik tetikçilere kadar her çeşidinden tetikçilere karşı milletin bekasını savunduk. Gabar’da Cudi’de Tendürek’te Bestler Deresi’nde bunları çökerttik mi? Bunların inlerine gireceğiz, inlerine. Girdik, şimdi bu parlamentomuzda terör örgütünün uzantıları var. Bu uzantıları da 2023’te hep birlikte temizlemeye hazır mıyız? Bu altılı masayı her birlikte çökerteceğinize inanıyorum.

GENÇLERE TESLİM EDECEĞİZ

Türkiye Yüzyılı ile yeni ve daha büyük atılımın müjdesini sizlerle paylaşıyoruz. 2023’te milletimizden kendi adımıza son defa istediğimiz destekten alacağımız güçlü Türkiye Yüzyılı’nın inşasını başlatıp bu kutlu bayrağı gençlerimize teslim edeceğiz.

YARIN PUTİN İLE GÖRÜŞECEĞİM

Biz bu yollarda ithal danışmanlarla yürümedik, siz varsınız. Gözümüz de kalbimiz de hep milletimize baktı. Dünyanın dikkatle takip etiği bir ülke haline getirdik. Tahıl koridorunu biz açtık. Tüm dünyaya tahıl gönderiyoruz. Yarın sayın Putin ve Zelenski ile görüşüp neler yapabileceğimizi konuşacağız. Biz dünyayla beraberiz. İthal ürünlerle değil. Olay bu. Unutmayın. ülkelerin tarihlerinde her seçim bir yol ayrımıdır.”

“ÜLKEMİZİ BİRİNCİ LİGE ÇIKARDIK”

Ülke tarihinin en büyük kalkınma ve demokrasi hamlesini başlattıklarını kaydeden Erdoğan, “Bir yandan da kurulan sinsi senaryoları bir bir yırtıp attık. Her alanda ülkemizi birinci lige çıkaracak eser ve hizmetleri sunduk. Gelişmiş ülkelerin bile gıpta ile baktıkları bir hizmet altyapısı kurduk. Şimdi ne diyorlar, Türkiye çok farklı bir ülke. Türkiye artık emir alan değil, emir veren bir ülke. Salgın krizinde, sağlık sistemimizin gücünü gördük. Dünyanın dört bir yanına ürettiğimiz aşı ve ilaçları biz gönderdik. Çünkü biz veren eldik. Veren el, alan elden hayırlıdır” şeklinde konuştu.

Gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilir,sayfayı kaydırarak ilgili haberlere ulaşabilir,
yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

recep tayyip erdogan aa 1959577

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023’te Son Kez Aday Olduğunu Açıkladı !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!