Dila Senem Çetin Kimdir? Hayatı ve Biyografisi 2023

Dila Senem Çetin
Dila Senem Çetin
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dila Senem Çetin Kimdir ?

Spor’a önem veren Dila Senem Çetin, Tekvando eğitimi alarak Türkiye geneli yarışmalara katılıp çok sayıda madalya ve siyah kuşak kazanmış donanımlı, çağdaş genç bir Türk kadını ve Alaattin Çakıcı‘nın danışmanı ve manevi yeğeni olan Gazeteci Ferhat Aydoğan ile evlenmiş ve 1 çocukları olmuştur.

Dila Senem Çetin Biyografisi !

07.10.2001 yılında dünyaya gelen Dila Senem Çetin, ilkokulu Balıkesir‘in Dursunbey ilçesinde bulunan 3 Eylül ilköğretim okulunda okudu daha sonra ortaokulunu Atatürk Ortaokulunda okudu.Eğitimine önem vererek Liseyi ilk 1 yılını Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Turizm bölümünde okudu.Geri kalan 3 yılını Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde tamamladı.

Dila Senem Çetin ve Ferhat Aydoğan
Dila Senem Çetin ve Ferhat Aydoğan

Turizm ve işletmeciliğe önem veren Dila Senem Çetin, bir çok kez Turizm üzerine başarılı olmuştur.

Yurtdışına Turizm işletmecilik eğitimine Portekiz’e giderek eğitim ve staj almıştır.

Daha sonra Üniversite sınavlarına hazırlanarak Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesi Turizm Otel işletmeciliği bölümünü kazanarak ilk 4’de kalarak büyük başarı elde etmiştir.

Spor’a önem veren Dila Senem Çetin o yıllarda Tekvando eğitimi alarak Türkiye geneli yarışmalara katılarak çok sayıda madalya ve siyah kuşak kazanmıştır.

Babası Asker olan Dila Senem Çetin Devletine ve Milletine bağlı bir birey olarak yaşamını idame ettirdi.

Sokak hayvanlarına özen ve önem gösteren Çetin kedileri çok severek hayvanlara merhamet etmeyen insanlara edemez diyerek hayvanları çok sevmektedir.Bir çok kez Halk Eğitimin Halk Oyunlarına katılarak başarılı olup sertifikasını aldı ve çeşitli etkinliklere katılmıştır.

Alaattin Çakıcı’nın yeğeni ve danışmanı olan Gazeteci Ferhat Aydoğan ile evlenen Dila Senem Çetin Ankara’ya yerleşerek evlilik hayatını daim ettirmiştir ve 1 çocuk annesidir.

Sitemizi Takip Ederek Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz.

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Dila Senem Çetin Kimdir? Hayatı ve Biyografisi 2023

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!