Elon Musk’tan yeni karar: Twitter’da engelleme düğmesi kaldırılıyor!

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kapak 111341

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter/X‘in sahibi olan ünlü girişimci Elon Musk da platformdaki engelleme düğmesinin yakında kaldırılacağını duyurarak dikkatleri üzerine çekti.

Musk, Twitter/X üzerinde bir kullanıcıya verdiği cevapta engelleme özelliğinin yakın bir gelecekte “DM’ler dışında bir özellik olarak silineceğini” belirtti.

DM’lerde hala kullanılabilir olacak olmasını da belirten Musk, engelleme özelliğinin artık “hiçbir anlam ifade etmediğini” söyledi. 

Engelleme düğmesi, sadece sahte hesapları değil, aynı zamanda kullanıcıyı rahatsız eden veya istenmeyen içerik üreten hesapları da engellemek için sıkça kullanılan bir araçtır. Ancak bu özelliğin kaldırılmasıyla birlikte kullanıcılar, bu tür hesaplarla maruz kalacaklar. Bundan dolayı da birçok kullanıcı yeni karara tepki gösterdi. Engelleme özelliğinin ne zaman kaldırılacağı ise henüz açıklanmadı.

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Elon Musk’tan yeni karar: Twitter’da engelleme düğmesi kaldırılıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!