Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ın adaylık iddiasına yanıt

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Fenerbahçe’nin eski yöneticisi Şekip Mosturoğlu, Aziz Yıldırım‘ın yeniden başkanlığa aday olup olmayacağıyla ilgili soruya yanıt verdi.

131442166 sekip mosturoglu dha

Şekip Mosturoğlu

“AZİZ YILDIRIM’IN BAŞKANLIK DÜŞÜNCESİ YOK”

Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın yeniden aday olup olmayacağı sorulan Şekip Mosturoğlu, Radyo Gol’e yaptığı açıklamada “Başkanın öyle bir şeyi yok. Sağlığı iyi. İşinin başında. Bizimle görüşüyor. Fikirleri var. Çok ileri düşünceleri var. Onları paylaşıyor. Ama bize getirdiği başkanlık gibi bir düşüncesi yok” diye konuştu.

102744851 aziz yildirim aa

Aziz Yıldırım

“MAALESEF İSTENİLEN HEDEFLERDE DEĞİL”

Mosturoğlu, Fenerbahçe’nin ligdeki gidişatıyla ilgili olarak ise şunları söyledi:

Üzülüyorum tabii ki. Beklediğimiz değil bu. Hep şunu söylüyorum. Özellikle pandemi döneminden sonra son üç sezon en çekişmesiz ligler yaşandı. Özellikle ekonomik zorlukların arttığı dönemde Fenerbahçe de inanılmaz ekonomik imkanlar yaratarak bu yarışmanın içerisinde kaldı. Gönül arzu eder ki hep şampiyon olsun ama maalesef istenilen hedeflerde değil. Ama diğer branşlarda her branşta final oynuyor. Finalin bir tarafı her zaman Fenerbahçe oluyor.”

Kaynak:Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ın adaylık iddiasına yanıt

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!