Instagram’daki mavi tikliler için ‘özel ana sayfa’ adımı

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kapak 120858

Onaylanmış hesaplar pek çok sosyal medya ağında karşımıza çıkmaya başladı. X, bu adımı atan ve ücretli hale getiren ilk platformlardan biri oldu. Öte yandan Meta da kendi bünyesindeki Instagram’a bu özelliği ücretli olarak tedarik etmeye başladı. Türkiye’de de kullanılabilen özellik için 279.99 TL ödemek gerekiyor. 

DOĞRULANMIŞ HESAPLARA YENİ ÖZELLİK

Ücret verilerek ‘onaylanmış hesap’ alan kişilerin sayısında ise önemli bir artış oldu. Öte yandan Alessandro Paluzzi tarafından Twitter üzerinden paylaşılan yeni özellik ‘mavi tik’ alan kullanıcılara özel ana sayfa sunmayı vadediyor.

 

Ekran görüntüsü paylaşarak yeni özelliğin nasıl olacağını gösteren Paluzzi, uygulamada aktif olarak ana sayfada, sol üst kısımda bulunan Instagram logosuna tıklandığında çıkan ‘takip ettiklerin ve favoriler’ sekmelerine mavi tikli olan kullanıcılar için yeni bir seçenek eklenecek. ‘Onaylanmış hesaplar’ olarak eklenen bu yeni seçenekle ana sayfada sadece onaylı hesapların yaptığı paylaşımlar listelenebilecek.

Doğrulanmış ya da mavi tik kazanmış Instagram hesabı neler sunuluyor? Gelişmiş doğrulama, proaktif koruma, doğrudan destek, daha fazla erişim ve abonelere özel ekstra avantajlar sunuluyor.

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Instagram’daki mavi tikliler için ‘özel ana sayfa’ adımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!