İş Sanat’tan ara tatil ve bayramda ücretsiz atölyeler

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ara tatil, bayram ve 23 Nisan’da Türkiye İş Bankası Müzesi ve İktisadi Bağımsızlık Müzesi’nde atölyeler açılıyor.

121057952 1681465787mhatram2k

TÜRKIYE İŞ BANKASI MÜZESİ’NDE YEPYENİ İKİ ATÖLYE

İstanbul Eminönü’nde bulunan Türkiye İş Bankası Müzesi’nde farklı yaş gruplarına yönelik “Cumhuriyet Postası”, “Müze Hatıram”, “Dünyanın Parası Atölyesi”, “Afişte Cumhuriyet Var” atölyeleri düzenleniyor.  

İş Sanat’ın Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak hazırladığı iki atölyeden biri olan “Cumhuriyet Postası”, Yaşasın Cumhuriyet Sergisi kapsamında düzenlenen atölye sergi turu ile başlıyor.

“AFİŞTE CUMHURİYET VAR”

Bir diğer yeni atölyede ise Afişte Cumhuriyet Var başlığı altında, Yaşasın Cumhuriyet Sergi turu gerçekleştirilirken, öğrenciler, sergide bulunan “İstiyoruz” afişinden yola çıkarak kuru boyalarla kendi afişlerini tasarlıyor. Atölyeler ücretsiz olup [email protected] adresinden rezervasyon talebi oluşturulabilir.  

YARATICI ATÖLYELER

Türkiye İş Bankası’nın Ankara Ulus’taki tarihi binasında kurulan İktisadi Bağımsızlık Müzesi de farklı yaş gruplarına yönelik “Ajans İş Başında”, “Dünyanın Parası Atölyesi”, “Müze Hatıram”, “Vitray”, “Seramik”, “Sanatla Dönüşüm Atölyesi”, “Müze Dedektifleri” ve “Yaşasın 23 Nisan” atölyeleri ile öğrencileri misafir ediyor.

Kaynak:Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
İş Sanat’tan ara tatil ve bayramda ücretsiz atölyeler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!