Kaftancıoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyasına 55 bin lira destek

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanlığı ile 39 ilçe örgütü yöneticileri, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyası için bugün İş Bankası şubelerinden seçim kampanyasına destek için bağış yaptı.

133044232 293a0925 cf80 4550 b5dc f8e8c07005f5 w

“DEVLETİN BÜTÜN İMKÂNLARI SEÇİME DÖNÜK, SINIRSIZ VE HOR BİR ŞEKİLDE KULLANILIYOR”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve il yöneticileri de bağışlarını Taksim’deki İş Başkası Şubesi’nde yaptı. 

133036279 bd92c1bf 2521 44a4 acd0 76d5e4cfb3d9 w

Saat 11.00’de banka önünde buluşan partililer, bankadaki yoğunluktan işlemlerini bir süre yapamadı, bu arada açıklama yapan Kaftancıoğlu, partililerle birlikte yurttaşların da bağış için oluşturduğu kuyruğa dikkat çekerek şunları söyledi:

  • “Bizler CHP örgütü ve İstanbullu vatandaşlar, halkın cumhurbaşkanı adayının kampanyasına destek olmak için ne kadar beklenmek gerekirse bekleyip o desteği yapacağız. O dayanışmayı göstereceğiz. Çünkü biz vatandaş dayanışmasının ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz ve bu seçimde bunu göstereceğiz. Çünkü devletin bütün imkânlarının seçime dönük, sınırsız ve hor bir şekilde kullanıldığı yerde halkın gelerek, hissederek verdiği 5 kuruşun çok daha güçlü olduğunu gördük. 
  • Bu dayanışmayı, halkın dayanışmasını büyütmeyi çok önemsiyoruz. Çünkü halkın oylarıyla ve halkın desteğiyle, bütün kaynakları kullananlara inat cumhurbaşkanı seçilecek olan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun böyle bir dayanışmayla cumhurbaşkanı koltuğuna oturmasını çok da anlamlı buluyoruz. O nedenle bizler 39 ilçede dayanışmayı büyüteceğiz ve halkın cumhurbaşkanını, halkın cebindeki verebileceği kaç kuruş olursa olsun, bununla kampanyasını sürdürmesini sağlayacağız.”

“DAYANIŞMANIZI GÖSTERMENİZ ÇOK KIYMETLİ”

Kaftancıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben buradan bütün İstanbullu vatandaşlara çağrı yapmak istiyorum sizlerin aracılığınızla. Aynen deprem döneminde olan dayanışma gibi halkın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na olabildiğince gönlünüzden koptuğunca, miktarın hiç önemi yok, dayanışmanızı göstermeniz çok kıymetli. Çünkü bir yanda halkla birlikte siyaset yapanlar var, diğer yanda ise devletin imkanlarını ve kaynaklarını hor kullananlar var.”

133023468 5e2e6b3a 8e77 4b7e a6c3 8a4f5c20e359 w

Kaftancıoğlu ve beraberindekiler, açıklamanın ardından CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyası için bağışta bulundu. Kaftancıoğlu, Kılıçdaroğlu’na destek vermek üzere banka hesabına 55 bin 598 lira yatırdı.

Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Kaftancıoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyasına 55 bin lira destek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!