Kemal Kılıçdaroğlu Kırcaali’den seslendi: Tek bir lafım olacak!

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı‘nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne ziyaretinin ardından Bulgaristan‘ın Kırcaail kentine geçti.

163704230 chp4370

Kemal Kılıçdaroğlu, Bulgaristan’da Kırcaali Belediyesi’ni ziyaret ederek Hak ve Özgürlükler Hareketi Genel Başkanı Mustafa Karadayı, Belediye Başkanı Hasan Azis ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu, gerçekleştireceği ziyaretler kapsamında gittiği Bulgaristan’da, Türk soydaşlar tarafından çiçeklerle karşılandı.

163659370 chp4417

“BAY KEMAL’LE DEVLET YİNE DEVLET OLACAK”

Kemal Kılıçdaroğlu, Kırcaail tabelası önünde açıklama yaptığı bir videoyu da Twitter hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu paylaştığı videoda, şunları kaydetti:

“Size Kırcaali’den sesleniyorum. Tek bir lafım olacak. Türk Dünyası politikası, Akdeniz politikası, dış politika ve savunma sanayi politikası. Bunlar devlet politikalarıdır. Ve devlet politikası partilerden bağımsızdır. Çünkü devlet bakidir. Saray partiyi devletleştirdiği için, dış politikayı şahsileştirdiği için algı yapıyor. Aslında bu Sovyet rejimidir. Parti devletmiş gibi davranıyor. ‘Bay Kemal gelince o duracak, bu duracak…’ algısı yapıyorlar. Durmaz efendim durmaz. Bay Kemal’le devlet yine devlet olacak. Parti de parti. Devlet ciddi olacak. Olması gerektiği olacak. Herkesin kapısında para dilenen, ‘ben ettim sen etme’ diyen bir Türkiye görmeyeceksiniz artık. Hiç merak etmeyin. Kırcaali’den herkese yürekten selamlar.”

163701995 chp4521

Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
1
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Kemal Kılıçdaroğlu Kırcaali’den seslendi: Tek bir lafım olacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!