Kemer’de Halk Korosu’ndan Bahar Konseri

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahar Konseri’ne Kemer Belediye Başkanı Necati Topoğlu ile eşi Fikriye Topoğlu katıldı. Seyiriciler arasında eski Belediye Başkanı Hasan Şeker de vardı. Türk Sanat Müziği parçalarının seslendirildiği geceye yoğun bir katılım oldu.

120331232 halk korosu

Yaklaşık 2 saat süren konsere gelenler, şarkılara zaman zaman eşlik etti. Konser, izleyenlerden büyük alkış topladı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, konser sonrası yaptığı konuşmada, sanat faaliyetleri çerçevesinde Kemer’de değişim rüzgarlarının sürdüğünü belirterek, konserde emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi. Her şeyin başının eğitim olduğuna işaret eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “Furkan Üstündağ ve koromuzla gurur duyuyoruz. ‘Sanat altın bileziktir’. Artık Kemer’in her mahallesinde bir müzik aleti sesi gelemeye başladı. Bunun mimarı Furkan hocadır. Bugün söylenen şarkılarla eskilere gittik. Gençlik yıllarımızdaki hatıralarımızı tazeledik. Kemer’de sanatla ilgili faaliyetlerimiz artarak devam edecek” dedi. Şef Furkan Üstündağ ise desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti. Konser sonrası Başkan Topaloğlu, Üstündağ’a çiçek verdi.

Kaynak:Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Kemer’de Halk Korosu’ndan Bahar Konseri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!