Kılıçdaroğlu’ndan kendisine oy vermeyenlere söz: Hakkınızı teslim edeceğim

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kapak 212751

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ulaşım Esnaf Odaları ve Birlikleri İftar Buluşması’nda konuştu. “Hiç endişe etmeyin. Adaleti bu ülkeye getireceğim” diyen Kılıçdaroğlu, “Bana oy vermeseniz bile size hakkınızı teslim edeceğim” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

“Siz servis aracına yüzde 8, diğerlerine yüzde 18 KDV uygularsanız burada bir adaletsizlik var demektir. Bu ülkeye adaleti getirmek için mücadele edeceğiz. Memursanız emekli ikramiyeniz var, işçiyseniz kıdem tazminatı hakkınız var. Esnafın hava parası var. Direksiyon sallayan şoförlerin ne hakkı var. Plaka değerlendiğinde de onlara hakkı verilmesi lazım. Plaka sınırlaması gerekli. Her önüne gelen tır otobüs alırsa o zaman ne olacak. İnsanlar gelir elde edemeyecek. Gelir elde edenler de zarar edecek. Hiç endişe etmeyin. Adaleti bu ülkeye getireceğim. Bana oy vermeseniz bile size hakkınızı teslim edeceğim. 

Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Kılıçdaroğlu’ndan kendisine oy vermeyenlere söz: Hakkınızı teslim edeceğim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!