Konyaaltı Belediye Başkanı’ndan Tanju Özcan’a sert sözler

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, CHP Genel Merkezi önünde koltuk fırlatan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a tepki gösterdi. Esen, “Kendini Köroğlu ilan eden, ‘Bolu Beyi ile mücadele ediyorum’ diyen ‘sahte Köroğlu’lara’ karşı sizler her zaman dimdik ayakta olmalısınız” dedi.


Yayınlanma:
15.07.2023 – 16:28


Konyaaltı Belediye Başkanı'ndan Tanju Özcan'a sert sözler

Abone Ol

google-news

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, kendisini Bolu Beyi’ne isyan eden Köroğlu’na benzeten ve Ankara’ya yaptığı yürüyüşün ardından CHP Genel Merkezi önünde koltuk fırlatan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a tepki gösterdi. 

“OLSA OLSA BOLU BEYİ’NİN YAMAĞI OLUNUR”

Konyaaltı Belediyesi’nin UNESCO 2023 Âşık Veysel Yılı kapsamında düzenlediği etkinlikte açılış konuşması yapan Esen, Özcan’ı isim vermeden eleştirerek “Kendini Köroğlu ilan eden, ‘Bolu Beyi ile mücadele ediyorum’ diyen ‘sahte Köroğlu’lara’ karşı sizler her zaman dimdik ayakta olmalısınız. Köroğlu olmak öyle herkesin harcı değil. ‘Ben Köroğlu’yum’ diyerek Köroğlu olunmaz. Olsa olsa Bolu Beyi’nin yamağı olunur, başka da bir şey olmaz sizden” diyerek tepki gösterdi.      

 

Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Konyaaltı Belediye Başkanı’ndan Tanju Özcan’a sert sözler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!