Mahmut Özer açıkladı! Hatay’da okullar ne zaman açılacak? Hatay’da okullar açılacak mı?

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kapak 121048

Bakan Mahmut Özer başkanlığında Hatay Afet Koordinasyon Merkezi‘nde düzenlenen toplantıda, yürütülen eğitim faaliyetleri ile Hatay’da sürdürülen diğer çalışmalar ele alındı. Toplantının ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Bakan Özer, Hatay’da okulların ne zaman açılacağına dair açıklamalarda bulundu.

HATAY’DA OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Bakan Mahmut Özer başkanlığında Hatay Afet Koordinasyon Merkezi’nde eğitime ilişkin kararların verilmesi üzere bir toplantı düzenlendi. 

Toplantının ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Bakan Özer, “Hatay’da 27 Mart’ta başlatmayı planladığımız eğitim öğretim süreçlerine yönelik ilçe müdürlerimizle değerlendirmelerde bulunduk. Afet bölgesinde çocuklarımızın eğitimlerini sürdürmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Toplantıya koordinatör vali olan Kütahya Valisi Ali Çelik, AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Bakan Yardımcıları Petek Aşkar ve Sadri Şensoy, Temel Eğitim Genel Müdürü Tunucay Morkoç, Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim Topçu, TTK Başkanı Cihad Demirli, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Mustafa Gelen, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Öztürk ile ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.

Kaynak:Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Mahmut Özer açıkladı! Hatay’da okullar ne zaman açılacak? Hatay’da okullar açılacak mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!