MHP’li belediyede deprem bağışı krizi

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP’li Kütahya Belediyesi’nde depremzedeler için toplanan bağışların usule uygun olarak toplanmaması belediye meclisini karıştırdı.


Yayınlanma:
11.04.2023 – 04:00


MHP’li belediyede deprem bağışı krizi

Abone Ol

google-news

CHP belediye meclis üyesi Ruhsen Kumdalı, belediyenin topladığı şartlı bağışların depremzedelere ulaştırılmadığını ve paraların belediyenin hesabına yatırılmadığını iddia ederek 1 Mart’ta belediye meclisine önerge sundu.

Kumdalı yazılı önergede, belediyenin bu süreçte altın ve nakdi olarak ne kadar bağış toplandığını ve hangi yardım hesabına yatırıldığını sordu. Söz konusu işlemlerin dekontlarını isteyen Kumdalı, Sosyal Yardım Müdürlüğü’nün CHP grubu ve belediye meclisini bilgilendirmesini talep etti.Söz konusu durumun yasaya aykırı olduğunu öne süren Kumdalı, konuyla ilgili 7 Nisan’da Kütahya Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Resmi İlanlar

BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM AĞI CİHAZLARI LİSANS GÜNCELLEME SATIN ALINACAKTIR

KIRIKKALE ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU

Kaynak:Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
MHP’li belediyede deprem bağışı krizi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!