Öğretim üyesinden AKP’li kadın siyasetçilere ‘cehennem’li tehdit

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kapak 185042

Skandal açıklamalarıyla tepki çeken Sakarya Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu sosyal medyadan yaptığı paylaşımda AKP Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Aile Bakanı Derya Yanık ve Grup Başkanvekili Özlem Zengin’i hedef gösterdi.

Üç siyasetçinin fotoğrafını paylaşaran Sofuoğlu, “Listenin neresinde olurlarsa olsunlar, Kabe’nin örtüsüne sarılı olsalar bile, cehennem soğuyuncaya kadar cehennem soğuyuncaya kadar cehennem soğuyuncaya kadar…” notunu düştü.

ÖZLEM ZENGİN: BU TEHDİT DEĞİL DE NEDİR?

AKP’nin seçim beyannamesinin açıklandığı programda CNN Türk canlı yayınına konuk olan AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Sofuoğlu’nun paylaşımı için “Bu tehdit değil de nedir? Ben Elhamdülillah Müslümanım. Şu an abdestli, oruçluyum ve cennete kimin gideceğine de Allah’ın karar vereceğine iman etmiş bir insanım. Bunlar AKP’li falan değiller. Ne olup olmayacağımıza da bu insanlar karar vermeyecekler. Ben AKP’nin inşasından beri varım ve başka hiçbir partide de çalışmadım. AKP var olduğu sürece de başka bir partide olmayacağım” dedi.


Kaynak:Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Öğretim üyesinden AKP’li kadın siyasetçilere ‘cehennem’li tehdit

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!