Protez ihtiyacı olan depremzedelere umut olacak sergi

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin yaraları sarılırken enkazdan sağ çıkarılan fakat kurtarılma anında yada hastanede eli, kolu, ayağı yada bacağı kesilmek zorunda kalan depremzedelerin protez ihtiyacı için İzmir’de sergi düzenlendi.

115655713 bu sergi protez ihtiyaci olan depremzedelere umut olacak foto 3

Bostanlı, Çakabey, Çiğli, Karşıyaka, Mavişehir ve Phokaia Rotary Kulüpleri öncülüğünde resim, heykel ve seramikten oluşan karma sergiye sanatçılar Reyhan Abacıoğlu, Enis Aktaş, Sema Barlas, Sevinç Bayraktar, Emine Bıyıklı, Semra Ay Çırpan, Oğuz Demir, Gülderen Depas, Perihan Duran, Çetin Erokay, Bedri Karayağmurlar, Atilla Cengiz Kılıç, Tüzüm Kızılcan, Serdar Leblebici, Sema Gümüş Öğüt, Şirin Koçak Özeskici, Evrim Özeskici, Hasan Rastgeldi, Zeki Serbest, Lale Temelkuran, Hülya Yalçın ve Serdar Yörük eserleriyle katıldı.

22 sanatçının toplamda 60 eser ile katılım sağladığı karma sergi 20 Nisan tarihine kadar Eskiiz Sanat Galerisi’nde ziyaretçileri bekliyor.

Kaynak:Cumhuriyet

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Protez ihtiyacı olan depremzedelere umut olacak sergi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!