Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak – Rüya Tabirleri

Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak Tabiri Nedir ? Rüyada Uçağa Yetişmek veya Uçağı Kaçırmek Ne Anlama Gelir ? Sizler İçin Derledik…

Rüyada uçağa yetişmek için koşmak hedeflerinize kısa zaman içerisinde ulaşamayacağınız anlamına gelebilir. Tabii kesin konuşmamakla birlikte bu rüyanın daha derinlerine inmemiz gerektiğine inanıyorum.

Bir uçağa yetişmek için koşmakla ilgili bir rüya birçok farklı anlama gelebilir. Bu, rüyada başka neler olduğuna ve başka hangi sembollerin mevcut olduğuna bağlı olacaktır!

Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak
Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak

Rüya sahibi bir uçağa geç kalacağından endişeleniyor.

  • Hayalperest, geleceği ya da elinden kaçan bir fırsatı yakalamaya çalışmaktadır, ancak sanki parmaklarının arasından kum gibi kayıp gittiğini hissetmektedir (“The Princess Bride” filmine bakın).

Rüya gören kişi hedeflerine ulaşamayabilir.

Rüyada bir uçağa yetişmek için koştuğunuzu gördüyseniz, hedeflerinize kısa zamanında varamayacağınızdan korktuğunuz anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi geleceği ya da elinden kaçan bir fırsatı yakalamak için acele ediyordur.

Bu rüya, hayatında önemli bir şeyi kaçırdığı ve şimdi telafi ederek kaybettiği zamanı telafi etmek istediği anlamına da gelebilir (örneğin, biri vefat ettiyse).

Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak
Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak

Rüya gören kişi geleceğe ya da elinden kaçan bir fırsata yetişmeye çalışıyordur.

Rüyayı gören kişi geçmişi, uzun zaman önce olmuş ve artık yok olmuş bir şeyi yakalamaya çalışıyor olabilir.

Bu rüya, sizden kaçan ve yakın zamanda geri gelmeyecek olan birini veya bir şeyi yakalamakla da ilgili olabilir.

İlginizi çekebilir: Yunanistan’dan deprem için yardıma 5 uçak

Rüya gören kişi uzun zaman önce olmuş bir şeyi yakalamaya çalışmaktadır.

Rüya gören kişi geçmişi yakalamaya çalışmaktadır. Rüya gören kişi uzun zaman önce olmuş bir şeyi ya da hayatında kaybettiği bir şeyi yakalamaya çalışmaktadır. Koşan kişi, kendisini terk eden bir kişiyi yeniden yakalamaya çalışıyor olabilir ya da belki de geçmişinden gelen ve hala ona acı veren bir olayı kapatmaya çalışıyor olabilir.

Koşan kişi aynı zamanda hayatında daha fazla heyecan arzusunun bir göstergesi olabileceği gibi, bir şey (bir durum) tarafından tehdit edildiğini hissediyorsa kendini koruma çabası da olabilir.

Rüya gören kişi çoktan gitmiş olan birine yetişmeye çalışmaktadır.

Rüyanızda bir uçağa yetişmek için koşuyorsunuz ve artık çok geç olduğunu biliyorsunuz. Uçak gitmiştir ve bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Bu, rüya görenin uçağını kaçırdığı veya buna benzer bir şey olduğu anlamına gelmez. Daha ziyade, çoktan gitmiş olan birine veya bir şeye yetişmeye çalıştığı anlamına gelir.

Rüya gören kişi, kendisini duygusal veya fiziksel olarak geride bırakan birine yetişmeye çalışıyor olabilir. Hatta belki her ikisine de! Ayrıca, bir tür travmadan sonra (evlilik, arkadaşlık vb.) eski rutinlerine geri dönmeye çalışıyor da olabilirler. Belki de ev sahibinden gelen bir tahliye tebligatı nedeniyle evinizden çıkmak zorunda kaldınız. Şimdi tüm eşyalarınız bir yerde depoda duruyor ve siz her şey bir anda ters giderken bu kadar çok borcunuz olmadan rahatça yaşayabileceğiniz başka bir yer bulmaya çalışıyorsunuz.

Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak
Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak

Bu rüya birçok farklı şeyi sembolize edebilir !

Kaçmak ve uçağı kaçırmakla ilgili rüyalar, rüyada başka neler olduğuna ve başka hangi sembollerin mevcut olduğuna bağlı olarak birçok farklı şeyi sembolize edebilir!

Eğer geleceği ya da elinizden kaçan bir fırsatı yakalamaya çalışıyorsanız, belki de bu rüya size bu konuda bu kadar endişelenmeyi bırakıp sadece peşinden gitmenizi söylüyordur. Eğer değilse, o zaman belki de burada başka bir şey vardır. Belki de belirli bir kişi bir nedenden dolayı zor olmuştur veya belki de son zamanlarda çok fazla stres olmuştur? Eğer öyleyse, daha da kötüleşmeden önce bu sorunların üstesinden gelmeye çalışın! Tüm bu sorunlar çözüldüğünde (veya en azından ele alındığında), hayatın hem zihinsel hem de fiziksel olarak daha kolay hale geleceğini ve hatta belki de daha keyifli olacağını görebilirsiniz!

Özetlememiz gerekirse;

Rüya gören kişi geçmişi ya da uzun zaman önce olan bir şeyi yakalamaya çalışmaktadır.

1
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Rüyada Uçağa Yetişmek İçin Koşmak – Rüya Tabirleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!