Rüyada Yer Altına İnmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir ?

Rüyada Yerin Altına İnmek
Rüyada Yerin Altına İnmek
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada yer altına inmek

Bir rüyada yeraltına inmek, gerçeklerden saklanmayı ve gerçek duygularınızı ifade etmemeyi sembolize eden yaygın bir rüyadır. Söyleyecek bir şeyiniz var ama kimse sizi dinlemiyor gibi bir anlama da çıkıyor olabilir. Rüyalarınızda yeraltına iniyorsanız, bunu başkalarının sizi dinlemesi anlamını çıkarabiliriz fakat rüyanızın daha da derinlerine inmeliyiz. Yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririm.

Rüyada Yerin Altına İnmek
Rüyada Yerin Altına İnmek

Bir rüyada yeraltına inmek…

Rüyanızda yeraltına indiğinizi görüyorsanız, bu gerçeklerden saklandığınızın bir işaretidir. Bir şey hakkında bazı güçlü hisleriniz olabilir ve yargılanma veya eleştirilme korkusuyla bunları ifade etmek istemeyebilirsiniz.

Ayrıca, eğer konuşursanız insanların söyleyeceklerinizi dinlemeyeceğinden de korkuyor olabilirsiniz. Bu durumda, başka birinin de kendi bakış açısını savunması yardımcı olabilir (gerektiğinde destek verebilirler).

Rüyada Yerin Altına İnmek
Rüyada Yerin Altına İnmek

Gerçek duygularınızı ifade etmiyorsunuz.

Rüyanızda yerin altına indiğinize göre, gerçek hayatta gerçek duygularınızı ifade etmiyorsunuz desek yanlış olmaz. Söyleyecek, anlatacak çok şeyiniz var ama kimse sizi dinlemiyor. İnsanların dikkatini çekmenin tek yolunun sözleriniz veya eylemlerinizle onları şok etmek olduğunu düşünüyorsunuz, bu yüzden gerçeklerden saklanıyorsunuz.

ruyada yer altina inmek 3
Rüyada Yerin Altına İnmek

Kimsenin sizi dikkate almadığını mı düşünüyorsunuz?

Anlatmak istediğiniz çok fazla konu var ama sizi dikkate almıyorlar mı? Önemli olduğunu düşündüğünüz şeyleri anlatma çabalarınızda daha iddialı ve ısrarcı olmalısınız. Sizi dinlemeyen ya da ciddiye almayan insanlar karşısında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, çünkü sizi ilgilendiren ve motive eden şeyin ne olduğu konusunda kendi anlayış ya da bilgi eksiklikleri vardır.

Hayatta başarıya ulaşmanın farklı yolları olduğunu kabul ederek bu deneyimden ders çıkarmanız size yardımcı olabilir. Bazı insanlar iddialı olma konusunda diğerlerinden daha iyiyken, diğerleri başka yöntemleri kendileri için daha etkili bulabilir (örneğin, sabır). Bu yüzden, rüyada yerin altına girdiyseniz bunun gerçek hayattaki karşılığının hayatta başarılı olma yolunda çekingen davrandığınız anlamına gelebileceğini söyleyebiliriz.

İnsanlara ulaşabilmeniz için birkaç öneri;

  • İnsanlara karşı dürüst olun
  • Doğrudan ve net olun
  • Eleştiriye açık olun.
  • Fikrinizi şeffaf bir şekilde ifade edin.
Rüyada Yerin Altına İnmek
Rüyada Yerin Altına İnmek

Özetlemek gerekirse;

Rüyalarınızda yeraltına iniyorsanız, çekingen bir kişiliğe sahip olduğunuzu söylesek yalan olmaz. Kendinizi iyi ifade etmeli, duygularınızı dominant bir şekilde göstermeli ve insanlara karşı açık ve dürüst olmalısınız. Rüyanızda başka biri yeraltına iniyorsa, bu o kişinin size söylemek istediği önemli bir şey olduğu ancak bunu nasıl veya ne zaman söylemesi gerektiğinden emin olmadığı anlamına gelir. Belki sizi çok seven birisi var ve size açılamıyor. O kişiyi bu sayede tespit edebilir ve ağzını arayabilirsiniz.

Çekingen davranış probleminin üstesinden gelmenin en iyi yolu korkularınızla yüzleşmektir. Kendinize karşı sabırlı olun ve insanların zihniyetlerini değiştirmelerinin zaman aldığını bilin. Birisi söylediklerinizi duymadan önce kendinizi birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir, ancak sonunda duyacaklardır!

İlginizi çekebilir: yeraltından gelen sesler insanları korkuttu

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Rüyada Yer Altına İnmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!