TELE1’le dayanışma gecesi başladı

featured
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet, Birgün ve Evrensel gazetelerinin oluşturduğu dayanışma platformu, Harbiye Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda TELE1 ile dayanışma gecesi düzenliyor. Programda konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Aslında hepimiz yarı açık bir cezaevindeyiz. Bu ülkenin aydınları karanlığa karşı mücadele ederlerse her türlü karanlığı yener ve toplumu aydınlatırlar. Aydınların böyle bir sorumluluğu var. Bu aydınlardan birisi de Merdan Yanardağ. Buradan Yanardağ’a sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.” dedi.


Yayınlanma:
16.09.2023 – 21:03


TELE1’le dayanışma gecesi başladı

Abone Ol

google-news

Orhan Alkaya ve Bilge Yurtdagülen’in sunduğu gece CHP liderinin salona gelmesiyle başladı. Geceye katılamadığını söyleyen İBB Başkanın Ekrem İmamoğlu da TELE1 ve Merdan Yanardağ’a mektup gönderdi. Program öncesi Yanardağ’ın oğlu, TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ’ın mesajını okudu.

KILIÇDAROĞLU: YANARDAĞ’A SAYGILARIMI GÖNDERİYORUM

Dayanışma Gecesi’nde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

“Aslında hepimiz yarı açık bir cezaevindeyiz. Bu ülkenin aydınları karanlığa karşı mücadele ederlerse her türlü karanlığı yener ve toplumu aydınlatırlar. Aydınların böyle bir sorumluluğu var. Bu aydınlardan birisi de Merdan Yanardağ. Buradan Yanardağ’a sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Kimse bizi yıldıramaz. Düşünce özgürlüğüne tahammül edemeyenler, medyaya baskı yapanlar aslında dünyanın en büyük korkaklarıdır. Saray hükümetinin ahlaki ve siyasi meşruiyeti yoktur.”

AYRINTILAR GELİYOR…

Kaynak:Cumhuriyet Gazetesi

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
TELE1’le dayanışma gecesi başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!