Ümit Özdağ’dan Şok İddia ! Meral Akşener 2018 Seçimlerinde Erdoğan’ı Desteklemiş !

Erdoğan Meral Akşener
Erdoğan Meral Akşener
service service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ümit Özdağ: Meral Akşener, siyasal kampanyasını yöneten kişiye, “Erdoğan’ı cumhurbaşkanı seçiyoruz, bana gerekçesini sorma” demiş.

Meral Akşener’den Şok Çıkış ! Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı Seçiyoruz !

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. “Geçen seçimde, neden seçim ikinci tura kalmadı” sorusunu gündeme getiren Özdağ, Akşener’in seçimlere son bir ay kala kampanyasını durdurduğunu belirterek, “Meral Akşener’in siyasal kampanyasını yöneten yönetici, seçimlerden bir ay önce Meral Akşener’in kendisini Ankara’ya çağırıp, genel merkezde dinlenmeyen odaya götürüp, ”Erdoğan’ı cumhurbaşkanı seçiyoruz. Bana gerekçesini sorma” dediğini, ben partiden ayrıldıktan sonra bana anlatt.” dedi.

Meral Akşener Rabia İşareti
Meral Akşener Rabia İşareti Yapıyor !

Meral Akşener İddia Sahibini Telefonla Tehdit Etmiş !

İsim vermediği söz konusu iddianın sahibinin kendisine, “Bunu açıklarsanız inkâr ederim” dediğini söyleyen Özdağ, bu kişinin kendisine ayrıca, “Ben, bu açıklamayı İstanbul’da seçimlerden üç gün sonra yaptım ve Meral Akşener telefonla beni tehdit etti” dediğini ifade etti.

Özdağ:“Meral Akşener de ben de bu kişinin kim olduğunu biliyoruz. Meral Akşener’in hiçbir tehdidinden korkma. Çık ve açıkla kardeşim. Türk halkına borçlusun” diye konuştu.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Özdağ, Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalında Kenan Taş’ın sorularını yanıtladı. Özdağ, programda özetle şöyle konuştu:

Sinan Ateş’in babası kendisi anlattı bana, ‘Oğlum Ülkü Ocakları genel başkanı olduğu zaman o kadar büyük bir saygı duydum ki elini öpmek istedim ve buna izin vermedi’. ‘Ne yapıyorsun baba?’ demiş. Bu ailenin ne kadar geleneğe bağlı olduğunun en çarpıcı ifadesi. Hiç böyle bir şey duymamıştım.

1660809325790 1657282097937 1611720873937 1603342685595 ozdau
Meral Akşener ve Ümit Özdağ

“Kendinize yalan söylemeyin”

Şimdi Meral Akşener, ‘Erdoğan açılımı yapamadı, ben yapacağım’ diyor. MHP’den Meral Akşener ve Ümit Özdağ ayrılırken ve partinin Kurucular Kurulu’nu birlikte oluştururken PKK ile bir gün masaya oturmak için mi ayrıldık yoksa Türk milliyetçiliğini iktidara getirmek için mi ayrıldık? Arkadaşlarımızı biz İyi Parti’ye Türk milliyetçiliğini iktidara getirmek için mi çağırdık yoksa Meral Akşener’in söylediği gibi PKK ile oturup devleti iki devletli mi yapalım, çift kimlikli mi yapalım bunların müzakeresini yapalım diye mi oturttuk?

Eğer diyorlarsa, ‘Bunlara hiçbir itirazımız yok, biz İyi Parti olarak yeni bir açılım sürecini yaparız. Meral Akşener’i destekliyoruz’ tamam o zaman helali hoş olsun orada kalın. Hem ”Türk milliyetçisiyiz” hem ”Atatürkçüyüz” deyip PKK ile müzakereyi kabul ediyoruz diyorsanız bakın o zaman Türk milliyetçisi değilsiniz. Atatürkçü değilsiniz. Kimseye ve kendinize yalan söylemeyin.

“Ekrem İmamoğlu, ikinci Erdoğan’dır”

Ekrem İmamoğlu, ikinci Erdoğan’dır. CHP’deki Erdoğan’dır. İmamoğlu, büyükelçilerin cumhurbaşkanı adayı, Türk milletinin değil. İmamoğlu’nun siyasette kutsalı yok. Cengiz İnşaat’la da kucaklaşıyor, HDP ile de kucaklaşıyor. ”Atatürk’le de bir kahve içmeyi çok isterdim” diye reklam ajansı tarafından yazıldığı çok belli olan bir cümle ile insanların karşısına çıkıyor. Türkiye’nin 20 yıllık Erdoğan macerasından sonra bir de İmamoğlu macerasına ihtiyacı yok.

meral aksener cumhurbaskani erdogana gecmis olsun dileklerini iletti
Meral Akşener ve Cumhurbaşkanı Erdoğan

“Erdoğan’ı cumhurbaşkanı seçiyoruz. Bana gerekçesini sorma”

Geçen seçimde neden seçim ikinci tura kalmadı? Meral Akşener, son bir ayda çalışmalarını durdurdu. Kampanya başladığı zaman oyları yüzde 16’ydı. Yüzde 7’ye kadar düşmesine müsaade etti. Meral Akşener‘in aldığı oy kadar oy alsaydı seçim ikinci tura kalırdı. Bilerek yapıldığını biliyorum. Meral Akşener’in siyasal kampanyasını yöneten yönetici, seçimlerden bir ay önce Meral Akşener’in kendisini Ankara’ya çağırıp, genel merkezde dinlenmeyen odaya götürüp, ”Erdoğan’ı cumhurbaşkanı seçiyoruz. Bana gerekçesini sorma” dediğini, ben partiden ayrıldıktan sonra bana anlattı.

”Bunu açıklarsanız inkâr ederim” dedi. Bir de şunu ekledi, ”Ben, bu açıklamayı İstanbul’da seçimlerden üç gün sonra yaptım ve Meral Akşener telefonla beni tehdit etti” dedi. Meral Akşener de ben de bu kişinin kim olduğunu biliyoruz. Meral Akşener’in hiçbir tehdidinden korkma. Çık ve açıkla kardeşim. Türk halkına borçlusun.”

Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin Sitemizi Takip Etmeyi Unutmayın !

0
emoji-1
Emoji
0
emoji-2
Emoji
0
emoji-3
Emoji
0
emoji-4
Emoji
0
emoji-5
Emoji
0
emoji-6
Emoji
0
emoji-7
Emoji
0
emoji-8
Emoji
Ümit Özdağ’dan Şok İddia ! Meral Akşener 2018 Seçimlerinde Erdoğan’ı Desteklemiş !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Son Dakikam - Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!